WARSZTATY

logo jpg  scaled

Szanowni Państwo

Nauczyciele z naszej placówki uczestniczyli w warsztatach muzyczno-rytmicznych. Cieszymy, że pracownicy mieli okazję wziąć udział w takiej interesującej i inspirującej dla nich formie szkolenia. Warsztaty „Od butelki do guzika czyli wesoła muzyka” oferują nie tylko możliwość poznania nowych technik muzyczno-rytmicznych, ale także dostarczają mnóstwo radości i zabawy.

Wierzymy, że zdobyta wiedza i umiejętności przekazane podczas warsztatów będą cenne w pracy z naszymi wychowankami i pozwolą na stworzenie jeszcze bardziej kreatywnych i interesujących zajęć muzycznych.

Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie naszej kadry. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim inicjatywom przedszkole może się rozwijać i oferować coraz lepsze warunki edukacyjne dzieciom.