Galeria – wydarzenia

WYDARZENIA

Święto niepodległości

10.11.2023 r. Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji "Szkoła do hymnu". O godzinie 11:11 dzieci i pracownicy przedszkola, zaśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego". Nauczyciele i dzieci z grup: "Rybki" i "Pszczółki" przygotowały w tym dniu montaż-słowno-muzyczny z okazji zbliżającego się święta.

Koncert muzyczny

09.11.2023 r. Bajka, czy nie bajka?

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

25.10.2023 r.

Dzień Poczty Polskiej

18.10.2023 r.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13.10.2023 r.

"A co to jest?"

12.10.2023 r. Koncert muzyczny Pana Witka.

Próbna EWAKUACJA W PRZEDSZKOLU

11.10.2023 r.

"Bezpieczny Przedszkolak na drodze"

19.09.2023 r. nasze przedszkole odwiedził pan policjant, który przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniał numery alarmowe. Dziękujemy Panu Grzegorzowi Zajączkowskiemu -policjantowi za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

"Muzyczne spotkania"

14.09.2023 r. Koncert muzyczny Pana Witka.

Rozstrzygnięcie konkursu -„ Śmieci segregujemy –zabawki zyskujemy".

Dnia 05.03.2019 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego- "Śmieci segregujemy –zabawki zyskujemy". Konkurs miał przede wszystkim na celu pogłębić wiedzę dzieci na temat zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska, rozbudzić zainteresowania ekologiczne, a także umocnić więzi rodzinne poprzez wspólną pracę. Prace złożone przez dzieci były wyjątkowe i niepowtarzalne. Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę za udział. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Konkurs „Ekozwierzak“

W dniu 17 stycznia w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. „Ekozwierzak”, który został zorganizowany w ramach konkursu „Śmieci segregujemy – naszą planetę ratujemy”. Zadanie to realizowane jest w ramach konkursu pt. „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2018/2019 organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Do konkursu zaprosiłyśmy grupę z Przedszkola Miejskiego nr 2 oraz grupę z Przedszkola Miejskiego nr 3. Przedszkolaki przygotowały z odpadów piękne zwierzęta. Podczas spotkania dzieci, przypomniały sobie jak należy segregować śmieci oraz dbać o nasze środowisko. Następnie rozwiązywały przygotowane zadania dotyczące segregacji odpadów. Dzieci z grup 5- letnich zaprezentowały wiersze i piosenki o naszej planecie.

Teatr Nieduży zaprasza

Kopciuszek

Przedstawienie przygotowane przez Rodziców i Nauczycielki na zakończenie XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. (czerwiec 2014 r.)

Betlejemska Gwiazdka cz.I ,  cz. II.

Przedstawienie wystawione w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej podczas 22 finału WOŚP.(styczeń 2014 r.)

Zamieszanie w krainie bajek

Przedstawienie przygotowane przez Rodziców i Nauczycielki na zakończenie XII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

Rzepka

Przedstawienie przygotowane przez Rodziców i Nauczycielki na zakończenie XI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. (czerwiec 2012 r. ) 

Kopiowanie zdjęć i filmów bez pisemnej  zgody administratora strony zabronione.

Dostępność