Galeria – rozwijamy talenty

Rozwijamy talenty

Wesołe Figury

Wewnątrz przedszkolny konkurs „Wesołe figury"

,,Rawa Mazowiecka -moje miasto jesienią''

Dzieci z grupy ,,Motyle” wybrały się wraz z bliskimi na wspólne spacery i wycieczki, podczas których zafascynowane pięknem i bogactwem własnego miasta mogły uwiecznić w obiektywie ciekawe miejsca, krajobrazy czy budowle Rawy. Była to wspaniała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, czyli to co każdy przedszkolak lubi najbardziej. Konkurs wzbudził duże zainteresowanie dzieci kulturą własnego miasta oraz różnorodnością, bogactwem i pięknem jesiennego środowiska przyrodniczego. Była to wspaniała zabawa i forma rozwijania twórczej aktywności dzieci w dziedzinie fotografii.

Twórczość plastyczna jest jedną z ważniejszych form działalności dziecka w wieku przedszkolnym. W każdym dziecku kryją się uzdolnienia, siła wyobraźni i kreatywności, trzeba je tylko rozwijać i wspierać.

Prezentowane prace wykonane są różnymi technikami: -stemplowanie: liśćmi kapusty, folią bąbelkową, -wydzieranka z gazet , z wykorzystaniem materiału przyrodniczego – liście, -wyklejanki z makaronu. Autorami są : Lenka, Gabrysia, Mateuszek, Kubuś, Nikoś i Jaś z grupy IV „Rybki”

Poznajemy kosmos

Prace dzieci uzdolnionych plastycznie z grupy "Rybki".
Dostępność