PODSUMOWANIE TYGODNIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej IX
Przedszkole Miejskie nr 1
„Tęczowa Jedyneczka”
w Rawie Mazowieckiej
7 – 14 kwietnia 2024
HASŁO TYGODNIA

Piękny świat od Boga mamy.

Za życie dziękujemy! O przyrodę dbamy!

Jestem małym dzieckiem dobry Boże, ale wiem, że dałeś ludziom piękny świat.

Będę zawsze chronić życie wszystkich ludzi, dbać o życie zwierząt oraz każdy kwiat.

 

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Przedszkolu Miejskim nr 1 „Tęczowa Jedyneczka” w Rawie Mazowieckiej był pełen interesujących i edukacyjnych zajęć, które miały na celu uświadomienie dzieciom, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne i docenianie piękna natury stworzonej przez Boga. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w szczególności o. Jerzemu Chrzanowskiemu, Pani Katarzynie Kwapisiewicz i Panu Zbigniewowi Pacho z MBP- oddział dla dzieci. Działania takie jak Wasze są niezwykle cenne i pomagają nam promować edukację oraz rozwój dzieci. Dziękujemy jeszcze raz i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć  z wydarzenia https://przedszkole1rm.com/galeria-wydarzenia/

Dostępność