MIKOŁAJKI

6 grudnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu mikołajki. Z tej okazji w przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj. Powitaliśmy św. Mikołaja wierszem i piosenką . Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami oraz zaprosił nas na wspólne zdjęcia. Spędziliśmy miły i radosny czas na zabawie w tematyce mikołajkowo- świątecznej. Nakarmiliśmy św.Mikołaja ciasteczkami. Ubraliśmy Mikołaja w jego czerwony strój, kształtując umiejętność klasyfikacji ubrań ze względu na wielkość ( małe i duże). Od lat tradycją jest pisanie listów do Św. Mikołaja, Krasnale również w tym dniu napisały ten wyjątkowy list i mamy nadzieję że każde marzenie o pięknym i wyjątkowym prezencie zostanie spełnione. Cieszymy się, że Święty Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.