DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET

08.03.2023 r. Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W naszej grupie też był to wyjątkowy dzień. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu nasze małe kobietki wykonywały kolorowe makijaże i malowały paznokcie. W tym czasie chłopcy samodzielnie przygotowali drobne upominki dla dziewczynek. Były to cukierki z drobną słodką niespodzianką, które uczyniły ten dzień wyjątkowo miłym. Wręczając prezenty chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby dbać o dziewczynki. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.
Dostępność