DZIEŃ DINOZAURA

Dinozaury

26 lutego to Dzień Dinozaura. Wiele maluchów lubi te stworzenia i dlatego Dzień Dinozaura był obchodzony w naszym przedszkolu. Z tej okazji odbyliśmy niezwykłą podróż do świata prehistorycznych gadów. Przedszkolaki zgłębiły wiedzę na temat życia dinozaurów. Obejrzały ciekawe filmy edukacyjne, dowiedziały się, czym się żywiły i jak wyglądały dinozaury. Do świata dinozaurów wprowadził nas też wspaniały biblioteczny dinuś T-Rex, który wybrał się do nas z tematyczną bajeczką. Było bardzo wesoło i książkowo. W tym dniu dzieci we wspaniałych humorach wzięły udział w różnych zabawach z dinozaurami. Wiele radości wywołały wśród najmłodszych również wykonywane z tej okazji prace plastyczne z dinozaurami. Był to szczególny dzień, pełen radosnych wrażeń.