DZIEŃ BABCI I DZIADKA

BAL KARNAWAŁOWY

16.01 to wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu. W tym dniu grupa Krasnale świętowała Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, dla których przygotowały specjalny program artystyczny. Zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Był to wspaniały występ, po którym każde dziecko wręczyło kochanym dziadkom samodzielnie wykonane prezenty, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.To był naprawdę wyjątkowy dzień i wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Dziękujemy!
Dostępność