Witaj przedszkole

Średniaki, pełne radości po wakacjach, z entuzjazmem wróciły do przedszkola. Ich pierwsze dni były wypełnione twórczością i zabawą. Wspólnie malowały słonko, używając swoich paluszków, co przyniosło im wiele uśmiechów. Każde „dzień dobry” wypowiadane na początku dnia rozbrzmiewało w sali, a dzieci, chociaż trochę zażenowane, z uśmiechem powtarzały „proszę” i „przepraszam”, gdy chciały się podzielić swoimi przyborami. Po skończonej pracy, z entuzjazmem wołały „dziękuję” każdemu, kto im pomagał. Czas spędzony w przedszkolu umilany był zabawami. Na świeżym powietrzu w ogrodzie przedszkolnym, dzieci biegały, skakały. Śmiech i radość towarzyszyły im przez cały czas. W chwilach odpoczynku rozmawiały i dzieliły się swoimi wakacyjnymi przygodami. Pierwsze dni w przedszkolu były pełne nowych doświadczeń, a dzieci nauczyły się, jak ważne są słowa grzeczności i wzajemna pomoc. To był początek pięknej przygody w nowym roku przedszkolnym!