ZAPROSZENIE DO BADANIA

logo jpg  scaled
 
Weź udział w badaniu potrzeb i powiedz nam, co należy zmienić, aby uczyło się lepiej.
 
Szanowni Państwo

W związku z prowadzonymi przez IBE i ORE badaniami potrzeb edukacji, zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w prowadzonych działaniach poprzez uczestnictwo w warsztatach oraz wypełnieniu formularza-link wśród rodziców.
Wierzymy, że wprowadzane zmiany powinny być odpowiedzią na Państwa potrzeby, dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach oraz badaniach ankietowych i podzielenie się swoimi opiniami. Warsztaty które prowadzone są zarówno online jak i stacjonarnie w Warszawie. Dokładny termin oraz godziny warsztatów zostaną ustalone indywidualnie.
Badanie jest realizowane w ramach prac nad portalem edukacja.gov.pl, będącym docelowo serwisem pozwalającym wszystkim uczestnikom procesu edukacyjnego na załatwienie najistotniejszych spraw związanych z kształceniem. 

Dostępność