REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLA 2022/2023

Szanowni Państwo

   Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 ” Tęczowa Jedyneczka” informuje, iż rusza rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o naszym przedszkolu FILM

Nabór do przedszkoli na terenie naszego miasta ma formę elektroniczną. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o składanie wniosków elektronicznych za pośrednictwem aplikacji „Nabory” dostępnej na stronie: https://www.vulcan.net.pl/jst/rawamazowiecka/  (wybór z menu po lewej stronie Nabór – kanał kandydata, kandydaci do oddziałów przedszkolnych wybierają aplikację Nabór do Przedszkoli).

Pamiętajmy również !!!, że po rejestracji elektronicznej wniosek musi zostać wydrukowany, podpisany i złożony wraz z odpowiednimi załącznikami, które będą miały wpływ na otrzymanie dodatkowych punktów w naborze (np. o wielodzietności rodziny kandydata, o planowanym pobycie w placówce powyżej 5h, czy zaświadczenie o pracy rodziców) do placówki, którą wybraliśmy jako pierwszą. W aplikacji naborowej oświadczenia będą publikowane w zakładce „Pliki do pobrania”, a zaświadczenia o pracy należy pobrać ze swojego zakładu pracy (w przypadku osób samozatrudnionych należy przedstawić aktualny wydruk z CEIDG lub poświadczenie rozliczania się ZUS lub urzędem skarbowym).

Elektroniczna rekrutacja uzupełniająca do przedszkola trwa od 9 maja 2022  do 27 maja 2022 roku

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola, będzie prowadzona zgodnie z poniższym harmonogramem:

09.05 – 27.05 – rejestracja kandydatów,

07.06 – podanie do wiadomości publicznej listy kandydatów zakwalifikowanych,

07.06 – 20.06 – złożenie przez rodzica kandydata oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola,

21.06 – 31.08 – podanie do wiadomości publicznej listy kandydatów przyjętych.

Dzieci uczęszczające już do naszego przedszkola będą zarejestrowane w systemie na podstawie złożonych deklaracji o kontynuowaniu nauki.

Więcej informacji o naborze do szkół i przedszkoli znajdziecie Państwo na stornie:
Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka

 

Dostępność