PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

27 maja wyczekiwali go zwłaszcza najmłodsi. Dyrekcja, nauczyciele, oraz pracownicy przedszkola wraz z rodzicami zorganizowali tego dnia piknik rodzinny. Na sali gimnastycznej trwały występy artystyczne poszczególnych grup, gromadząc wokół grono dumnych rodziców. Po zaprezentowaniu swoich talentów, dzieci ochoczo korzystały ze wszystkich dostępnych na placu zabaw urządzeń. Do dyspozycji zgromadzonych były także dodatkowe atrakcje: loteria z fantami, malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, kolorowe warkoczyki, wozy strażackie, malowanie na folii oraz bufet który kusił domowymi ciastami przygotowane przez rodziców, wata cukrowa, popcorn czy stoisko gastronomiczne. Uśmiechy na buziach przedszkolaków z pewnością są najlepszym podsumowaniem spotkania oraz podziękowaniem za zorganizowanie pikniku.

Więcej zdjęć w zakładce  Galeiria-wydarzenia

Dostępność