Nabór do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

zabawy z kodowaniem

Nabór do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo!

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 ” Tęczowa Jedyneczka” informuje, iż rusza nabór do przedszkola na rok szkolny 2021/2022. 

Rekrutacja do przedszkola trwa od 1 marca 2021 do 1 kwietnia 2021 roku. 

Nabór do przedszkoli na terenie naszego miasta ma formę elektroniczną i dotyczy nowych dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Wniosek składają Państwo w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji „Nabory” dostępnej na stronie: https://www.vulcan.net.pl/jst/rawamazowiecka/ (wybór z menu Nabór –kanał kandydata /Nabór do Przedszkoli). Wydrukowane wnioski wraz z odpowiednimi załącznikami należy złożyć w sekretariacie przedszkola.

W razie pytań, służymy pomocą pod numerem tel:0-46 814-37-32

Dzieci uczęszczające już do naszego przedszkola będą zarejestrowane w systemie na podstawie złożonych deklaracji o kontynuowaniu nauki.

Deklaracja do pobrania

pdf
word
Dostępność