NABÓR DO PRZEDSZKOLA 2022/2023

logo jpg scaled

Szanowni Państwo

   Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 ” Tęczowa Jedyneczka” informuje, iż rusza nabór do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o naszym przedszkolu FILM

Nabór do przedszkoli na terenie naszego miasta ma formę elektroniczną. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o składanie wniosków elektronicznych za pośrednictwem aplikacji „Nabory” dostępnej na stronie: https://www.vulcan.net.pl/jst/rawamazowiecka/  (wybór z menu po lewej stronie Nabór – kanał kandydata, kandydaci do oddziałów przedszkolnych wybierają aplikację Nabór do Przedszkoli).

Pamiętajmy również !!!, że po rejestracji elektronicznej wniosek musi zostać wydrukowany, podpisany i złożony wraz z odpowiednimi załącznikami, które będą miały wpływ na otrzymanie dodatkowych punktów w naborze (np. o wielodzietności rodziny kandydata, o planowanym pobycie w placówce powyżej 5h, czy zaświadczenie o pracy rodziców) do placówki, którą wybraliśmy jako pierwszą. W aplikacji naborowej oświadczenia będą publikowane w zakładce „Pliki do pobrania”, a zaświadczenia o pracy należy pobrać ze swojego zakładu pracy (w przypadku osób samozatrudnionych należy przedstawić aktualny wydruk z CEIDG lub poświadczenie rozliczania się ZUS lub urzędem skarbowym).

Elektroniczna rekrutacja do przedszkola trwa od 1 marca 2022  do 31 marca 2022 roku

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych w szkołach podstawowych będzie prowadzona zgodnie z poniższym harmonogramem:

01.03 – 31.03 – złożenie wniosku o przyjęcie,

do 08.04 – weryfikacja wniosków przez komisję rekrutacyjną,

11.04 – podanie do wiadomości publicznej listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych,

11.04 – 20.04 – złożenie przez rodzica kandydata oświadczenia wolę przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego/szkoły podstawowej

22.04 – podanie do wiadomości publicznej listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Dzieci uczęszczające już do naszego przedszkola będą zarejestrowane w systemie na podstawie złożonych deklaracji o kontynuowaniu nauki.

Więcej informacji o naborze do szkół i przedszkoli znajdziecie Państwo na stornie:
Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka

 

Dostępność