DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Kto jest przyjacielem dzieci? Mały, pluszowy miś. Ukochana maskotka każdego dziecka. W dniu 25.11 ( piątek) świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Odwiedził nas duży, fioletowy Miś, który zaprosił nas do wspólnej zabawy. Podczas spotkania poznaliśmy historie pluszowego misia, opowiadaliśmy o misiach znanych i lubianych, naśladowaliśmy misie, zrobiliśmy misiową gimnastykę oraz bawiliśmy się w zabawę,,stary niedźwiedź”. Wspólnie układaliśmy misiowe puzzle, graliśmy w domino i memory. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Na koniec tuliliśmy się do naszego dużego misia, który wręczył dzieciom na koniec odznaki najlepszego przyjaciela pluszowego misia. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami.