DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Kto jest przyjacielem dzieci? Mały, pluszowy miś. Ukochana maskotka każdego dziecka. W dniu 24.11 ( piątek) świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji.Każdy krasnoludek przyniósł do przedszkola swojego ukochanego pluszowego przyjaciela, z którym spędził wspaniały dzień. Ponadto odwiedził nas duży, fioletowy Miś, który zaprosił nas do wspólnej zabawy. Czytaliśmy misiowe książeczki oraz opowiadaliśmy o znanych nam misiach. Nasze zabawy również dotyczyły pluszowych przyjaciół. Naśladowaliśmy misie, zrobiliśmy misiową gimnastykę oraz bawiliśmy się w zabawę,,stary niedźwiedź”. Wspólnie układaliśmy misiowe puzzle, graliśmy w domino i układaliśmy kolorowe misie utrwalając kolory. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Na koniec tuliliśmy się do naszego dużego misia, który wręczył dzieciom na koniec odznaki najlepszego przyjaciela pluszowego misia. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami.
Dostępność