DO WIDZENIA PRZEDSZKOLE

Dnia 22.06.2022r. odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków odchodzących do szkoły. W roku szkolnym 2021/2022 nasze przedszkole żegnało grupy: Papużki, Pszczółki, Żabki i Słoneczka. Starszaki, jak przystało na absolwentów przedszkola, w odświętnych strojach i z powagą w głosie, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły Poloneza. Do występu dzieci przygotowywały się z dużym zaangażowaniem. Był to dzień wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i wzruszeń. Niespodziankę starszakom sprawiły gr. Rybki i  Motylki  (grupy Średniaków) które okazale pożegnały się ze swoimi kolegami, koleżankami. Każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe tablo. Pani Dyrektor podziękowała Rodzicom,  za zaangażowanie i współpracę przez lata edukacji, za wsparcie, dobre słowo i okazaną sympatię. Absolwentom przedszkola życzyła uśmiechów, sukcesów, wspaniałych przyjaciół na nowej, szkolnej już drodze edukacji.

Dostępność