CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

30.05-03.06 nasze przedszkole przyłączyło się do akcji ” Cała Polska Czyta Dzieciom” z tej okazji zaproszeni goście w poszczególne dni zachęcali dzieci do częstszego obcowania z książką. W poniedziałek dzieci odwiedziły Panie bibliotekarki z rawskich bibliotek: Biblioteki Publicznej Oddziału dla Dzieci oraz Biblioteki Pedagogicznej; Wtorek: Czytali strażacy OSP i PSP z Rawy Mazowieckiej; W środę dla przedszkolaków czytały emerytowane nauczycielki: Pani B. Wilczyńska i Pani G. Kamińska. Czwartek to konkurs recytatorski dla dzieci ” Przedszkolaki lubią wiersze” W jury konkursu: Z. Pacho, K. Grochal i T.Majcher. Ostatniego dnia nauczyciele i pracownicy przedszkola wystawili spektakl „Pan Hilary w Krainie Bajek”. Dziękujemy wszystkim gościom za zaangażowanie i promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

Więcej zdjęć w zakładce  Galeiria-wydarzenia

Dostępność