ZAPISY DO PRZEDSZKOLI-OKRES WAKACYJNY

logo jpg  scaled
Drodzy Rodzice
Uprzejmie informujemy, że do dnia 20 czerwca b.r. trwają zapisy do przedszkoli na okres wakacyjny ( lipiec, sierpień 2022 r.).

Wymagane dokumenty t.j.:
-wniosek na miesiąc lipiec do naszego przedszkola
-wniosek i deklaracja na miesiąc sierpień do Przedszkola Miejskiego nr 3 „ Bajkowy Zakątek”
dostępne są w naszej placówce( w szatni oraz do pobrania na naszej stronie internetowej ).
W lipcu dzieci z trzech rawskich przedszkoli: Przedszkola Miejskiego nr 1 „Tęczowa Jedyneczka”, Przedszkola Miejskiego nr 2 „Niezapominajka” oraz Przedszkola Miejskiego nr 3 „Bajkowy Zakątek” będą uczęszczać tylko do naszej placówki, zaś w sierpniu tylko do Przedszkola Miejskiego nr 3 „Bajkowy Zakątek”, dlatego prosimy o wyrozumiałość i zapisywanie dzieci tylko w terminie, w którym oboje rodziców (opiekunów prawnych) pracują i nie mogą zapewnić swojemu dziecku opieki (szczegóły we wniosku).Wypełnione i podpisane dokumenty prosimy składać u pań dyżurujących w szatni.

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola w okresie letnim do Przedszkola Miejskiego nr 1 „Tęczowa Jedyneczka” w Rawie Mazowieckiej  w   okresie od 01.07.2022 r. do 31.07.2022 r.

wordpdf

Deklaracja  w sprawie korzystania z wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Miejskim Nr 1 „Tęczowa Jedyneczka”  w okresie letnim

wordpdf

Wnoszę o przyjęcie dziecka do Przedszkola Miejskiego nr 3 „Bajkowy Zakątek”” w Rawie Mazowieckiej  w okresie od 01.08.2022 r. do 31.08.2022 r.

wordpdf

Deklaracja w sprawie korzystania z wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Miejskim Nr 3 „Bajkowy Zakątek”  w okresie letnim

word pdf