Podziękowanie

Dyrektor Przedszkola składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.

Finał akcji dostępny w galerii.

Relacja z dostarczenia paczek

„Do mieszkania pani Lidii zapukaliśmy w sobotnie przedpołudnie. Dziesięcioletni Olaf z ochotą zaoferował swoją pomoc. Wnosił lżejsze pudełka mówiąc: „Mamo tam na dole jest cały samochód prezentów, to wszystko chyba dla nas”. Pani Lidia nie mogła uwierzyć, że wszystkie paczki są tylko dla nich. Powiedziała, że nigdy dotąd nie otrzymała tak dużej pomocy. Była bardzo zaskoczona. Razem z rodziną zabraliśmy się za odpakowywanie pudełek. Większość paczek wypełniły środki czystości oraz żywność. Ich ilość bardzo zaskoczyła i ucieszyła panią Lidię. Kobieta ze łzami w oczach powiedziała, że to wszystko wystarczy jej na cały następny rok. W tym czasie Olaf był już pochłonięty oglądaniem laptopa, słuchawek oraz gry komputerowej, o której marzył. Jego mama najbardziej zadowolona była z patelni i czajnika, tortownicy oraz dwóch kompletów pościeli a także pięknego koca, poduszki i ręczników. Są to rzeczy, na które nie mogłaby sobie obecnie pozwolić.

Radości nie było końca, gdy z pudełka wyjęto słodycze oraz przybory szkolne. Pani Lidia nie kryła swojego wzruszenia zakładając nowe srebrne kolczyki. Była ogromnie zaskoczona, gdy z koperty wyjęła karty podarunkowe do kilku sklepów. Spora ilość ubrać dla Olafa również wywołała uśmiech na twarzy jego mamy. Chłopiec dał się namówić na przymierzenie dresu. Bardzo mu się spodobał. Przymierzył też kurtkę
i czapkę, również pasowały.”

Słowa od Rodziny

„Serdecznie dziękuję za okazaną nam pomoc. Wraz z synem bardzo dziękujemy, że pozwolili nam Państwo uwierzyć w ludzi, w to ,że w tych trudnych dla nas chwilach nie jesteśmy sami i że każdy dzień przynosi coś nowego. Życzymy Darczyńcom Wesołych świąt i zdrowia bo to w dzisiejszych czasach najważniejsze.”

Rodzina przekazała dla naszego przedszkola kartkę.

Słowa od Wolontariusza

Dziękuję Państwu za wspaniałą współpracę. Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji pomocy dla pani Lidii i jej syna Olafa. Przekazane paczki były na najwyższym poziomie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję oraz życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia Wolontariusz opiekujący się rodziną-Agata Popowicz

Dostępność