GALERIA


                    Kopiowanie zdjęć bez pisemnej  zgody administratora strony                                                                              zabronione
                                 
Bo kto powiedział, że Żabki nie lubią śniegu ...
                                 


W dniu 16 stycznia odbyło się zajęcie warsztatowe pt. "Eksperymenty z wodą". Dzieci poznały stany skupienia wody i zjawisko topnienia, zamarzania, parowania i skraplania wody. Za udział w zimowych zabawach badawczych, każdy uczestnik zdobył Dyplom Małego Naukowca. 


                                  

W dniu 18 grudnia odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców o tematyce świątecznej, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami wykonały aniołki z masy solnej. 


                                  

W dniu 10 listopada dzieci z grupy "Żabki", "Motyle" i "Słoneczka" oglądały film pt. "Polak Mały!", który opowiadał o polskich symbolach narodowych tj. flaga, godło, hymn. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego".

                                                            10.11.2017                                 
W dniu 18 października dzieci z grupy "Żabki" i "Pszczółki" uczestniczyły w zajęciach sportowych prowadzonych przez trenera Tomka i trenera Damiana z Rawskiego Klubu "MAZOVIA". Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spotkaniu którego głównym celem było rozbudzanie zainteresowań sportowych.

                                                              18.10.2017

                                  

W środę "Żabki" uczestniczyły w treningu pokazowym Kinder Akademii Piłkarskiej.


                                                                11.10.2017