GALERIA

                   
                 Kopiowanie zdjęć bez pisemnej  zgody administratora strony zabronione


                                  
Dnia 12 kwietnia odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Dzieci nazywały zwierzęta, układały podpisy do obrazków, doskonaliły liczenie. Na koniec wspólnie z rodzicami wykonały pracę plastyczną "Zwierzęta z wiejskiego podwórka".


                              

11 kwietnia odbyły się warsztaty lepienia z gliny. Gościliśmy artystkę p. Martynę Makarewicz, która pokazała dzieciom jak ciekawe i piękne rzeczy można ulepić lub wyrzeźbić z gliny. Podczas zajęć przedszkolaki dowiedziały się, że glina to rodzaj skały, którą można spotkać pod ziemią oraz jest stosowana jako materiał do budowy domów, wyrabiania garnków, rzeźbienia. Spotkanie pełne twórczej aktywności dały dużo
satysfakcji i radości dzieciom. Przedszkolaki z ogromnym zapałem ugniatały, wałkowały i kroiły kawałki gliny tak, aby uformować z nich zamierzone kształty.  Efektem twórczej pracy są piękne formy, które następnie zostaną wypalone w specjalnie przeznaczonym do tego piecu.


                              

Urządzamy wiosenny kącik przyrody...


                               

Porządki świąteczne...                               
Zajęcia z cyklu "Czyste powietrze wokół nas". Dzieci poznały różne rodzaje i źródła dymu oraz ich wpływ na środowisko i życie człowieka. Podczas prowadzonych zajęć zwiększyły wiedzę dotyczącego szkodliwości dymu papierosowego.


                               

W dniu 13 grudnia podczas zajęć dydaktycznych dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Wigilia", śpiewały piosenkę o św. Mikołaju, tworzyły zbiory z przedmiotów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały kolorowe kartki świąteczne.                                

W dniu 10 listopada dzieci z grupy "Żabki", "Motyle" i "Słoneczka" oglądały film pt. "Polak Mały!", który opowiadał o polskich symbolach narodowych tj. flaga, godło, hymn. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego".


                                                           10.11.2017                                     
            
Zabawy dowolne w sali.                                                                      09.11.2017

                                     
 
W dniu 8 listopada odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców z grupy "Motyle".

                                                               08.11.2017                                


                                 

W dniu 18 października dzieci z grupy "Motyle"uczestniczyły w zajęciach sportowych prowadzonych przez trenera Tomka i trenera Damiana z Rawskiego Klubu "MAZOVIA". Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spotkaniu którego głównym celem było rozbudzanie zainteresowań sportowych.

                                                             18.10.2017