GALERIA


Kopiowanie zdjęć bez pisemnej  zgody administratora strony zabronione

                           
"Ulepimy dziś bałwana? No chodź zrobimy to..." zimowe zabawy Krasnali i Papużek. Białe szaleństwo na śniegu, polowanie ze śnieżkami na kolegów i koleżanki.                         
W dniu 12.12. 2017r. odbyły się w naszej grupie zajęcie  otwarte z rodzicami. Podczas zajęcia dzieci obejrzały przedstawienie pt. " Komu potrzebne jest Boże Narodzenie?" na podstawie tekstu A. Galicy. Poznały tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe oraz ulepiły wspólnie z rodzicami anioły z masy solnej. Były również wspólne zabawy ruchowe przy muzyce . Na koniec były życzenia i śpiewanie kolędy  "Dzisiaj w Betlejem".

                              

Dzisiaj dzieci z grupy „ Krasnale” bawiły się w malarzy. Poznały kolory podstawowe oraz poznały sposoby mieszania farb i powstawania kolorów pochodnych: czerwony i żółty= pomarańczowy, żółty i niebieski= zielony, czerwony i niebieski= fioletowy. Przedszkolaki poznały przybory potrzebne do malowania (pędzle, farby, sztalugę). Na koniec miały możliwość wykazać się swoimi umiejętnościami plastycznymi i namalować obraz na płótnie. Stwierdziły, że to nie jest takie łatwe.

                                                                         13.11.2017


                              

Pasowanie na przedszkolaka...
 
                                                                      25.10.2017


                              

Wspólne zabawy podczas pierwszych dni pobytu dzieci w przedszkolu.

                                                                      05.09.2017