Obchody Święta Niepodległości                                    
                                    

Dzieci z grupy ,,Żabki’’ przygotowały program artystyczny z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości,  który odbył się 9 listopada 2018r. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu narodowego o godz. 11:11, tym samym nasze przedszkole włączyło się w akcję „Rekord dla Niepodległej” ( #RekordDlaNiepodległej ). Dzieci przypomniały patriotycznymi wierszami wszystkie najważniejsze symbole Naszej Ojczyzny. Przedszkolny zespół Mali Rawianie nauczył się jednego z najbardziej znanych polskich tańców narodowych – Mazura, który został zaprezentowany na zakończenie uroczystej akademii. W uroczystości uczestniczyły wszystkie dzieci, pracownicy i przedstawiciele rodziców. Podniosły charakter uroczystości, wspaniała postawa dzieci i program artystyczny w ich wykonaniu dostarczył wszystkim wiele wzruszeń i niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków- małych patriotów.


część 1   część 2   część 3   część 4   część 5