Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wiosna2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wiosenne przedstawienie

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wiosna2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.
                  
Tradycji stało się zadość i nasze przedszkolaki powitały wiosnę. Dzieci z grupy "Rybki" przygotowały wiosenne przedstawienie. Potem pożegnaliśmy zimę i wyrzuciliśmy Marzannę-zimową pannę do kosza i wyruszyliśmy na pierwszy wiosenny spacer.
                                                                 21.03.2017
                        Kopiowanie zdjęć bez pisemnej zgody administratora zabronione
{gallery}wiosna2017{/gallery}