Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zimowe_zabawy2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zimowe zabawy

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zimowe_zabawy2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.


                                  

Wreszcie zawitała do nas prawdziwa zima ze śniegiem i lekkim mrozem. Biały puch pozwolił na kreatywne zabawy w naszym przedszkolnym ogrodzie.  To świetna okazja, aby zażyć ruchu na świeżym powietrzu. Wreszcie można poszaleć na sankach, ulepić bałwana, rzucać śnieżkami, budować  śniegowe figurki oraz chodzić po śladach.

{gallery}zimowe_zabawy2017{/gallery}