Dzień Babci i Dziadka


                              

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich uroczystość. Licznie przybyli goście zasiedli na widowni Miejskiego Domu Kultury i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich małych pociech. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Przedszkolaki zaprezentowały bogaty program artystyczny: śpiewały, tańczyły oraz recytowały wiersze. Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków.

                                                                       02.02.2017