Impreza zdrowotna pt. "Wiemy, co jemy"


                                 

W poniedziałek w naszym przedszkolu odbyła się już kolejna impreza zdrowotna pt. „Wiemy, co jemy” dla dzieci pięcioletnich. Gościliśmy w naszej placówce dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 „Niezapominajka” oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 „Bajkowy Zakątek”.  Spotkanie rozpoczęło się występem grupy „Wiewióreczki”, która zaprezentowała inscenizację znanego wszystkim wiersza „Na straganie”. Następnie przeszliśmy do turnieju wiedzy o zdrowym żywieniu podczas którego dzieci miały możliwość sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności kulinarnych. Przedszkolaki przygotowały kanapki, zdrową sałatkę, odgadywały zagadki oraz układały puzzle przedstawiające warzywa i owoce. Na zakończenie imprezy został podsumowany konkurs plastyczny pt. „Zdrowe żywienie, życia spełnieniem”. 

                                                                     07.11.2016