Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów ewakuacja2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Próbna ewakuacja 12.10.2016

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów ewakuacja2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.


                               

Dnia 12 października w naszym przedszkolu przeprowadzona została próbna ewakuacja dzieci i pracowników placówki. Celem akcji było ćwiczenie szybkiego, zorganizowanego opuszczenia budynku przedszkola przez wszystkie dzieci oraz personel. Ewakuacja przebiegła bardzo sprawnie, spokojnie, z zachowaniem wszystkich procedur.

                                                                       12.10.2016

{gallery}ewakuacja2016{/gallery}