Spotkanie z Policjantem 2016

                      

Wrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo dzieci. Dlatego przedszkolaki zaprosiły do naszego przedszkola Panią Policjantkę. W dniu 21 września przybyła do nas Pani Karolina Sokołowska pracująca w Komendzie Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się od kilku dni poprzez zajęcia na temat bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu,na placu zabaw, ale również w ruchu drogowym. Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi. Pani Karolina przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Jak zawsze szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. 
Przedszkolaki podziękowały za odwiedziny oraz wręczyły upominek. 

                                                                        21.09.2016 r.