WITAMY

Przedszkola Miejskiego nr 1

"Tęczowa Jedyneczka "

w Rawie Mazowieckiej

Planetarium z wizytą w przedszkolu

21 października (poniedziałek) do naszego przedszkola zawita Mobilne Planetarium. Dzieci będą miały okazję obejrzeć seans multimedialny realizowany przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu projekcyjnego. Wszystko odbędzie się w specjalnej półsferycznej, przenośnej kopule, zapewniającej niezbędne tło dla obrazów. Zajęcia odbywać się będą od godziny 9.00.

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola! Część naszych przedszkolaków awansowała do starszych grup, aby tam po wakacjach przywitać się ze swoimi kolegami, koleżankami i paniami. Serdecznie witamy nasze najmłodsze dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Chociaż rozstanie było dla wielu przedszkolaków i ich rodziców trudne, dzieci wspaniale się bawiły i zadowolone wracały do domów.

Wszystkim naszym Przedszkolakom życzymy, aby ten rok przyniósł wiele nowych przyjaźni przygód, beztroskiej zabawy, radości z nauki i uśmiechu od ucha do ucha!

UWAGA!!!
 Grafika umieszczona na stronie nie jest własnością Przedszkola.
 Wykorzystujemy
ogólnie dostępne w Internecie grafiki i darmowe gify.
 Artykuły, zdjęcia i opisy zdjęć oraz ogłoszenia są własnością placówki
  i są tworzone na potrzeby strony.